Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • váha

    Dobrý deň,

    je normálna váha takmer 10 kg a dlžka 70 cm pre 5 mesačné dojčené dieťa. Nehrozia mu nejaké zdravotné problémy?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Hmotnosť aj dĺžka je nad priemernou hodnotou ale pokiaľ je dojčené, neprodpokladám žiadnu poruchu zdraia ani vývoj k obezite. Iste je sledované lekárom v poradni, takže sa nemusíte obávať. Neobmedzujte kojenie!!!