Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Strava matky

    , Autor: Majuliiik

    Dobrý deň, rada by som sa opýtala či môžem hneď po pôrode jest sushi? Teraz počas tehotenstva som túto stravu úplne vylúčila, ale zaujímalo by ma či už po pôrode bude môcť aj keď chcem dojčiť.
    Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ja určite neopdorúčam jesť kojacej matke sushi, počas celého kojenia. Opakovane na to malo dieťa alergickú reakciu.