Inzercia

 

V prípade, že máte záujem o inzerciu v časopise MAMA a ja, FIT štýl, Adamko, Včielka, Zornička  alebo na www.mamaja.sk, kontaktujte, prosím, naše inzertné oddelenie.

Kontaktné osoby:
Daniela Klamová   e-mail: klamova@orbisin.sk

 

Podľa vašich požiadaviek a predstáv vám radi vypracujeme ponuku spolupráce vo všetkých našich projektoch - www.mamaaja.sk , www.fitastyl.sk ,  MAMA a ja, FIT štýl, Adamko, Včielka, Zornička a Babybag.

 

MAMA a ja – najpopulárnejší časopis pre mamičky a tehuľky. 15 rokov na slovenskom trhu prináša témy: snažilkovanie, tehotenstvo, pôrod, vývoj dieťaťa, starostlivosť o bábätko, výchova, zdravie, produktové tipy, novinky, výživa, jednoducho všetko, čo mamičky zaujíma.  

MAMA a ja MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/fóliovanie/reklama    


FIT štýl
– časopis o zdravom životnom štýle pre aktívnych ľudí v každom veku, s ambíciou starať sa o svoje telo a zdravie. Témy: stravovanie a výživa, kondícia, pohyb, šport, zdravie, wellness, recepty, produktové tipy, rozhovory, duševné zdravie.

FIT štýl MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/reklama


Včielka
- časopis pre deti predškolského veku, ich rodičov a pedagógov. Hravou a zábavnou formou prináša úlohy, riekanky a básničky, maľovanky na rozvoj motoriky, detskej fantázie a myslenia. V každom vydaní vystrihovačka na tvrdom papieri.

Včielka MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie


Adamko
– časopis pre predškolákov a mladšie deti prvého stupňa ZŠ. Hravým štýlom približuje deťom aj témy ako sú životné prostredie, starostlivosť o zdravie, slušné správanie, vzťahy.Veľká skupina predplatiteľov na základných školách a škôlkach, učitelia nadväzujú na pedagogické učivo. So stredovou prílohou na tvrdom papieri.

Adamko MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie


Zornička
– detský časopis s najdlhšou históriou na trhu, určený pre staršie deti prvého stupňa ZŠ.  Obsahovo zaujme a pobaví deti i dospelých, pedagógovia hravo nadväzujú na učivo pri učebnom procese. Stredová príloha na tvrdom papieri v každom čísle.

Zornička MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Reklama, PR, interaktívna inzercia, vkladačky, fóliovanie, sponzoring, špeciálne marketingové projekty – na vyžiadanie


BABYBAG
  Môj prvý kufrík – projekt prebiehajúci na území celého Slovenska v pôrodniciach. Kufrík pre mamičku a jej bábätko, v ktorom nájde knihu Od narodenia prvý rok s užitočnými radami, vzorky produktov partnerov projektu, testery, informačné materiály, cielený sampling. 42 tisíc mamičiek ročne, distribúcia na mesačnej báze.

BABYBAG  MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Sampling produktov, vzoriek, informačných letákov, reklama/PR – v knihe.
Branding produktov, sponzoring, špeciálne marketingové projekty – na vyžiadanie. 

 

Tlačené vydanie
Sprievodca tehotenstvom – 9 magických mesiacov Poradca pre tehulky, knižka, ktorá sa k budúcej mamičke dostane prostr. vybraných gynekológov a pôrodníkov v ich ambulanciách spolu s tehotenskou knižkou, je v rovnako veľkom formáte. Náklad: 20 tisíc ks.

Knižka SPRIEVODCA TEHOTENSTVOM  MEDIAKIT pre inzerentov