Inzercia

V prípade, že máte záujem o inzerciu v časopise MAMA a ja, FIT štýl, Adamko, Včielka, Zornička  alebo na www.mamaja.sk, www.fitastyl.sk, kontaktujte, prosím, naše inzertné oddelenie.

Kontaktné osoby:

Obchodná riaditeľka vydavateľstva:

Daniela Klamová

tel.: +421 903 227 456

e-mail: klamova@orbisin.sk

Obchodný manažér MAMA a ja:

Viktoria Haramiová

tel.: +421 911 128 860

e-mail: sales@orbisin.sk

Podľa vašich požiadaviek a predstáv vám radi vypracujeme ponuku spolupráce vo všetkých našich projektoch - www.mamaaja.sk , www.fitastyl.sk ,  MAMA a ja, FIT štýl, Adamko, Včielka, Zornička a Babybag.

MAMA a ja

najpopulárnejší časopis pre mamičky a tehuľky. 17 rokov na slovenskom trhu prináša témy: snažilkovanie, tehotenstvo, pôrod, vývoj dieťaťa, starostlivosť o bábätko, výchova, zdravie, produktové tipy, novinky, výživa, jednoducho všetko, čo mamičky zaujíma.  

MAMA a ja MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/fóliovanie/reklama/online

FIT štýl

časopis o zdravom životnom štýle pre aktívnych ľudí v každom veku, s ambíciou starať sa o svoje telo a zdravie. Témy: stravovanie a výživa, kondícia, pohyb, šport, zdravie, wellness, recepty, produktové tipy, rozhovory, duševné zdravie.

FIT štýl MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Inzercia/PR/vkladačky/produktové tipy/reklama/online

Včielka

- časopis pre deti predškolského veku, ich rodičov a pedagógov. Hravou a zábavnou formou prináša úlohy, riekanky a básničky, maľovanky na rozvoj motoriky, detskej fantázie a myslenia. V každom vydaní vystrihovačka na tvrdom papieri.

Adamko

časopis pre predškolákov a mladšie deti prvého stupňa ZŠ. Hravým štýlom približuje deťom aj témy ako sú životné prostredie, starostlivosť o zdravie, slušné správanie, vzťahy.Veľká skupina predplatiteľov na základných školách a škôlkach, učitelia nadväzujú na pedagogické učivo. So stredovou prílohou na tvrdom papieri.

Zornička

detský časopis s najdlhšou históriou na trhu, určený pre staršie deti prvého stupňa ZŠ.  Obsahovo zaujme a pobaví deti i dospelých, pedagógovia hravo nadväzujú na učivo pri učebnom procese. Stredová príloha na tvrdom papieri v každom čísle.

Včielka, Adamko, Zornička MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Reklama, PR, interaktívna inzercia, vkladačky, fóliovanie, sponzoring, špeciálne marketingové projekty – na vyžiadanie

BABYBAG  Môj prvý kufrík

projekt prebiehajúci na území celého Slovenska v pôrodniciach. Kufrík pre mamičku a jej bábätko, v ktorom nájde knihu Od narodenia prvý rok s užitočnými radami, vzorky produktov partnerov projektu, testery, informačné materiály, cielený sampling. 42 tisíc mamičiek ročne, distribúcia na mesačnej báze.

BABYBAG  MEDIAKIT informácie pre inzerentov na stiahnutie
Sampling produktov, vzoriek, informačných letákov, reklama/PR – v knihe.
Branding produktov, sponzoring, špeciálne marketingové projekty – na vyžiadanie. 

Sprievodca tehotenstvom – 9 magických mesiacov

Tlačené vydanie

Poradca pre tehuľky, knižka, ktorá sa k budúcej mamičke dostane prostr. vybraných gynekológov a pôrodníkov v ich ambulanciách spolu s tehotenskou knižkou, je v rovnako veľkom formáte. Náklad: 20-tisíc ks.

Knižka SPRIEVODCA TEHOTENSTVOM  MEDIAKIT pre inzerentov