Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Školka v Dúbravke,ul.Galbavého

Túto školku mi poradila kamarátka,synček bude mať začiatkom októbra 3 roky.Teraz neviem či som mala podať prihlášku už v marci,alebo tam prijímajú aj počas roka,ja som si myslela že kedykoľvek počas roka.Tiež mi povedala že musím byť zamestnaná a na základe toho vyberajú deti do školky,že uprednostňujú deti zamestnaných rodičov a súrodencov,je to tak? Škoda že som sa o to nezaujímala skor.Ide o to že ja sa nemožem zamestnať skor ako mi malého zoberú do školky,rodinu tu nemáme,kto mi ho postráži? Asi by bolo najlepšie sa tam ísť opýtať ale poteší ma ak mi poradíte,nech mám prehľad,vopred ďakujem.

  • anonym
    13.05.2011, 17:52

    Konkretne o skolke na Galbaveho neviem ale v Dubravke je dost problem dostat dieta do skolky. Viem, ze kopu deti (aj v podobnom veku) neprijali aj ked podali prihlasku uz v marci. Rozhodne vsak chod cim skor podat prihlasku (aj teraz) a pri troche stastia sa akurat tam uvolni v septembri miesto a budes dost vysoko v zozname nahradnikov.

  • anonym
    14.05.2011, 12:23

    Túto školku vrelo odporúčam,a zamestnaná musíš byť už vopred ako podaš prihlášku,oni si to overujú.Pri prijatí uprednostňujú deti zamestnaných rodičov.

+ -
Príspevkov: 2