Diskusie

Vytvoriť diskusiu

škôlka-zápis

Ahojte maminy skolkarov.Na buduci tyzden nas caka zapis do skolky.A chcela by som poradit. Pri zapise mam uz priniest aj prihlasku dietata a od lekara potvrdeny zdravotny stav??? Alebo tru prihlasku vypisujem az na mieste a potom to zanesiem lekarovi potvrdit???? Ako to prebieha?

 • anonym
  24.02.2011, 10:33

  Ahoj, my sme boli najprv pre prihlášku a tú sme vypísali a potvrdenú od lekára priniesli do škôlky pri zápise. Keď si nie si istá, tak si skús zavolať do škôlky, myslím, že všade to bude fungovať ináč.

  Moja mama učí v škôlke, ale v inej ako bude chodiť naše dieťatko a ona rozdá prihlášky a potvrdené jej ich donesú späť do škôlky, rodičia, dieťatko tam ani nemusí byť. Vlastne nerobí nič také ako zápis s dieťatkom.

 • gabikabp
  24.02.2011, 10:36

  Ešte som zabudla, podľa zákona sa zápis do MŠ koná od 15.februára do 15.marca, tak ak je vo vašej škôlke niečo ako spoločný zápis určený na jeden konkrétny deň, tak prihlášku v ten deň pravdepodobne nepotrebuješ mať ešte so sebou. Musíš odovzdať prihlášku v zákonnej lehote. Ale načo tam chodiť viac krát?

 • anonym
  24.02.2011, 18:41

  u nas je to tak, ze mozes uz na zapis doniest potvrdenu prihlasku alebo ju dostanes na zapise a donesies neskor.

 • jarka160
  05.03.2011, 18:09  cim skor donesies tým lepsie, u nas to je tak, ze kto skor doniesol mal miesto, kto mal cas doniest, miesto neziskal :rofl:

+ -
Príspevkov: 4