Diskusie

Vytvoriť diskusiu

3,5 rocny nemoze do skolkyZo zdravotných dôvodov mojmu synovi lekári neodporúčajú pokračovať v navštevovaní klasickej škôlky, ale povolili malý kolektív 3-4 detí. Preto hľadám mamičky s deťmi v obdobnom veku, ktoré tiež nie sú v škôlke, či by sa nechceli striedať pri "strážení" detí.
Petko sa narodil predčasne a v priebehu 2 mesiacov v škôlke dostal 3x antibiotiká (naozaj až po krvnom vyšetrení) a teraz sme skončili v nemocnici s akútnou laringitídou. Pôvodne nemal ísť do škôlky až do 5 rokov, ale pýtal sa za deťmi. Teraz lekári do konca marca neodporúčajú pobyt vo väčšom detskom kolektíve, vlastne kým neskončia tie zimné detské choroby. Mal problém s adaptáciou v škôlke, neskutočne sa naviazal na učiteľku a nedajbože, aby chcela ísť na záchod. Vtedy začal strašne plakať. Aby nevypadol z detského kolektívu, tak som sa chcela intenzívne stretávať s viacerými deťmi, ale aby som ho mohla nechať aj bezo mňa.
My sme z Petržalky v Ba a ja si viem dohodnúť v práci, že budem chodiť na pol dňa do práce. Takže hľadám mamičky, ktoré by tiež chceli stráženie na pol dňa a chceli by sa pri "strážení" detí striedať. Stráženie uvádzam v úvodzovkách, pretože každá vieme, že nejde o stráženie, ale o venovanie sa, usmerňovanie hry... Ak o niekom viete, poslite mi spravicku.

 • kukas
  29.11.2009, 14:27

  Skus pohladat na internete. Viem, ze existuju take, "skolky" o par detoch. V rodinnom dome a pod....

 • JanaFM
  02.12.2009, 22:41

  Zatial som nenasla.
  Vela penazi nemam, kedze som rozvedena. Preto som uprednostnovala mamicky s detmi. Zatial sa ziadna neozvala. Uz si zacinam pripadat, ze mam jedina tento problem. :roll:

+ -
Príspevkov: 2