Diskusie

Vytvoriť diskusiu

citliva mama

ahojte babenky prosľm vás o radu ako sa nezbláznit s pocitu viny:x ,moja dievcatko má 2ročky a 4mesiace a od pondelka ide do Mš a mne stoho puká srdce:-S .Ona si myslím,že stým nebude mat problem lebo ked príde do kolektívu zabudne že aj existujem:ups: ale mne je všeliako:*-( .Mame doma ešte 5mesačne bábetko tiež slečnu,tak preto som Timku prihlásila do školky lebo mám pocit že sa s nami nudí:-S nemože íst na šmykačku,von atd ked chce lebo práve vtedy Miška spí alebo papá alebo je nervozna bo jej idu zubky tak som si myslela aj si myslím že jej tam bude lepšie:-o ,myslíte že som spravila dobre:?: Dakujem za rady;-)

 

 • barimovka
  04.09.2008, 23:40

  Ahoj Timimisi,viem ako ti je.Kamarátka mi hovorila že dá malého do školky on má 3 roky a doma má ešte ročné dievčatko,že v kolektíve mu bude dobre,pričom sa hráva aj s malinkou.No keď sa to stalo a on išiel do školky tak mne to bolo strašne ľúto a to ani nieje moje dieťa len som si predstavila že keď moj chrobáčik pojde do školky tak ma to zničí,či budem mať doma druhé alebo nie. :*-( Vždy keď si uvedomujem ako rastú tak mi je do plaču-veľmi ten čas letí.
  Ale myslím že si spravila dobre aj keď ja by som asi počkala kým by mal tak okolo tých troch rokov.No na druhej strane o nič nejde.Keď zmeníš názor tak ho tam nebudeš dávať a hotovo.

 • anonym autor
  05.09.2008, 10:03

  Moja milá, neobávaj sa nástupu do škôlky. Áno, je to trochu smutné, že budeš častejšie bez dcérky, ale ver tomu, že je to to najlepšie riešenie. Na začiatku popadajú nejaké tie slzičky, ale tvoj malinký pokladík bude mať nových kamarátov a na škôlku si zvykne. A ty budeš mať viac času na radosť zo svojej druhej, určite krásnej, dcérky. Držím palce.:tup:

 • anonym autor
  05.09.2008, 14:35

  Ahoj.
  Aj ja myslím, že si spravila dobre. Deti sa v škôlke mnohému naučia a budú mať väčšie sebavedomie, lebo budú aj samostatnejší a nájdu si kamarátov.
  Náš syn je prihlásený do škôlky od januára -bude mať 2 roky a 10 mesiacov.
  A tiež som ho tam prihlásila, lebo budem doma s bábom, chodím na výšku a viem, že doma by sa s nami nudil a viac by som sa mu nemohla toľko venovať ako doteraz. Dokonca si myslím, že je šikovný a už teraz sa vyrovná trojročným deťom v škôlke, tak by bolo škoda keby sa nemal rozvíjať aj s inými detičkami pod pedagogickým dozorom.
  Žiaľ, muž má na to iný názor. Ten si myslí, že by mal byť syn ešte pri mne.  :roll:

 • anonym autor
  05.09.2008, 21:26

  Dakujem vám velmi pekne trošku ma to upokojilo:angel:  ,napišem potom ako sa nám darí ešte raz dakujem velmi ste mi pomohli:wink:

+ -
Príspevkov: 4