Diskusie

Vytvoriť diskusiu

čo do škôlky?

ahojte. Sárka nastúpi v sept. do škôlky .máme ísť posledný augustový týždeň, povedia nám podrobnosti,ale chcem sa vás už teraz opýtať, čo všetko tam potrebuje, čo jej mám dokúpiť. kúpila som zatiaľ iba pyžamko a chcem kúpiť papučky, lebo ona doma nenosí, neviete mi poradiť čo ešte?? ďakujem

 • anonym autor
  16.07.2008, 08:30

  Ahoj, tu je naš zoznam:

  pyžamko, papučky, balík toaletného papiera, balík hyg. vreckoviek, mydlo, uteráčik, 2 teplačiky na prezliekanie, zasterku na výtvarnú (dostať v papiernictvách) . Do predškolskej aj úbor na TV.

  No a v školke som jej vždy v skrinke nechávala komplet oblečenie na prezlečienie (tričko, teplačky, gaťky, ponožky), sice sa nepocikávala, ale stalo sa, že ju kamarátka celú obliala polevkou, vyliala na seba čajík a podobne.... A pršiplášť, keby  sa rozpršalo, v zime aj staršie oteplovaky a bundu (zo sekáču).

 • Vlasta28
  16.07.2008, 09:50

  Ahoj. Asi to záleží aj od škôlky. My sme napríklad vôbec takto nekupovali hygienické potreby. Ale zase sme dávali mesačne sponzorský príspevok a z toho sa im všetko kupovalo.  Samozrejme ako písala Sandra, papučky, pyžamko a veci na prezlečenie. :wink:

 • anonym autor
  16.07.2008, 09:52

  My sme ešte platili 300 ZRPŠ a 100 na balíčky (mikuláš a MDD) ale inak sme platili iba povinne 150,- mesačne + strava

 • Sova
  16.02.2017, 21:52

  do skolky potrebuje vsetko co jej behom dna davas ty okrem jedla. Od gatusiek az po pulover.vsekto na oblecenie ked si zamoci alebo sa pocika aby sa mala do coho prezliect. Plus jej nezabudni dat maznaka a prezuvky a pyzamko, Myslim ze zbytok sa dozvies.

+ -
Príspevkov: 4