Vyberte sa na hrad!

redakcia MAMA a ja | 11. Jul 2015

Vyplniť deťom 9-týždňové prázdniny nie je ľahké pre žiadneho rodiča...

Vyplniť deťom 9-týždňové prázdniny nie je ľahké pre žiadneho rodiča. V najnovšom vydaní nášho časopisu Vám ponúkame prehliadku viacerých našich hradov a zámkov z celého Slovenska.  V mnohých sú aj v nasledujúce dni veľmi zaujímavé a atraktívne programy, ktoré uspokoja i náročnejších návštevníkov.

Je to napríklad Hrad v Starej Ľubovni, ktorý pripravuje počas celej letnej turistickej sezóny mnoho zaujímavých podujatí pre široký okruh návštevníkov. Všetky  aktuálne podujatia sú zverejnené na stránke www.hradlubovna.sk.

„Pre rodiny s deťmi je zaujímavým podujatím rozprávkový muzikál, hraný na jednotlivých nádvoriach hradu, tento rok s názvom NEBOJSA. Od 24. do 26. júla  sa na hrade uskutočnia Stredoveké hradné slávnosti, spojené s nočnou prehliadkou hradu,“ upresňuje Mgr. Jakub Ondrej.

Súčasťou hradného areálu je aj skanzen, ktorý má mnoho zaujímavých zákutí, a tiež detský kútik. Staroľuboviansky hrad i skanzen sú vďaka jedinečnému projektu prístupné aj pre nevidiacich a nepočujúcich návštevníkov.

 

Pozn. redakcie: V časopise sme uviedli nesprávny termín konania sa Stredovekých hradných slávností (24. – 26. 8.). Podujatie sa uskutoční v júli. Za chybu sa ospravedlňujeme.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: