Júlové MAMA a ja vonia letom!

Redakcia | 1. Jul 2013
Júlové MAMA a ja vonia letom!

Editorial aktuálneho, júlového vydania MAMA a ja. Krásne leto a príjemné čítanie!

Vnímate to tiež? Radosť mojich detí z prázdnin je obrovská. A nielen ich, ale aj moja. Žiadne ranné naháňačky, žiaden stres. Len pokojné vstávanie, „kedy sa nám chce“ (ako to však už býva, od šiestej ráno sa budú všetky tri moje deti náááramne nudiť), plno plánov (snáď sa nám aspoň nejaké podarí naplniť), teplo a stále len teplo (ak nás počasie neprekvapí), more (konečne!) a MY.

Chvíle, ktoré nás čakajú, sľubujú ozajstnú blízkosť. Teším sa na strapaté, občas mokré vlasy mojich detí, prvé pehy na nose, ktoré sú mojím šperkom každé leto, nekonečne dlhé dni a šum mora. A na MAMU, ktorú vám každý mesiac pripravujeme. Na články, ktoré nám prechádzajú rukami i očami. No kým vy budete listovať naše júlové vydanie, my už budeme usilovne pracovať na tom ďalšom... Keď vy máte júl, my máme august. Žeby nám ten čas preto plynul akosi rýchlejšie?

Júlové vydanie je, ako inak, úžasne letné. Plné inšpirácií, rád, ale aj tipov na hry s deťmi a výlety, aby boli prázdniny plné zážitkov a smiechu. Také, aké ich máte radi. Možno práve toto vydanie precestuje kúsok sveta, pôjde s vami na dovolenku, ošpliechajú ho vlny mora, alebo naň padnú zrnká piesku. Vonia letom a k letu patrí. Tak ako hry, bláznenie sa s deťmi, relax a dobrá nálada. Prelistujte si nás a poradím vám: pribaľte si MAMU na vaše letné potulky svetom a napíšte nám potom, kde všade sme s vami boli.

Počasie možno nebude vždy také, aké si ho želáme, ak však leto strávite čo najviac s rodinou, vybláznite sa a budete cítiť vzájomnú blízkosť, sľubujem vám, že slnko vo vašom vnútri sa rozžiari a urobí krásnymi aj tie menej slnečné letné dni...

Krásne leto, priatelia!


Jana Fialová
web editor

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: