Nestihli ste ešte nominovať MAMU a OCKA ROKA 2021?

Redakcia | 27. júl 2021
Mama roka 2021

Tešíme sa vašim nomináciám a prihláškam. Čítame všetky príbehy a žasneme, koľko úžasných ľudí je medzi nami. Do 22. 8. ešte môžete posielať svoje tipy, ak ste to zatiaľ nestihli.

Víťazi jednotlivých kategórií sa môžu tešiť na skvelé ceny od našich partnerov. Trofej, ktorú za svoje víťazstvo v ankete MAMA a OCKO ROKA 2021 získajú, bude pre nich krásnou spomienkou a uznaním ich snahy urobiť tento svet krajším.

Svoje príbehy alebo nominácie môžete prihlasovať do štyroch kategórií:

  • MAMA bojovníčka – silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.
  • MAMA podnikateľka – žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.
  • MAMA influencerka – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete. Nie je dôležitý počet sledovateľov, ale odkaz, nadšenie a to, že do toho dáva celé svoje srdce.
  • Ocko roka – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolností. Aj ich príbehy majú miesto v našej ankete Mama roka.
Pomôžte nám nájsť tieto MAMY a OCKOV, prihláste seba alebo svoj tip na mamaroka.mamaaja.sk cez prihlasovací formulár do 22.8.2021