Júl 2015

Letné vydanie obľúbeného mamičkovského časopisu je konečne tu! Čo vás v ňom poteší? Povenujeme sa snažilkám, tehuľkám, školákom aj zdraviu. Inšpirujeme vás, poradíme, vysvetlíme, potešíme!

Vysvetlíme vám:

Záhady menštruačného cyklu pri snažilkovaní

Pre väčšinu žien je menštruácia symbolom, že sa nachádzajú v plodnom veku a môžu počať potomka. Avšak, pre ženu, ktorá netrpezlivo čaká, kedy „to už vynechá“, akoby sa menštruačný cyklus stal nepriateľom, ktorý sa z jej snahy iba vysmieva...

Upokojíme vás:

„Ak mamička nemôže dojčiť, nejde o jej zlyhanie!“

Dilemu príkrmov a ťažkostí s dojčení rozrieši pediatrička a odborníčka na detskú gastroenterológiu, MUDr. Zuzana Andrýsková – Marcibálová. Vysvetlí nám tiež, prečo je tuk vo výžive detí dôležit, ale aj prečo Dr. Google nie je najvhodnejší partner na riešenie problémov najmenších.

+ MUDr. Katarína Vicianová v článku „Všetko, čo potrebujete vedieť o materskom mlieku“ zase poradí a zodpovie otázky z oblasti výživy a zdravia najmenších.

„Vycestujeme“ spolu:

...do Talianska! Mamička malého Lorenza a naša prispievateľka z tohto kúta sveta nám priblíži, aký je „dolce vita“ na talianskej pláži a prináša 8 dobrých rád, ako si užiť rodinnú dovolenku v Taliansku! Inšpiruje vás tiež receptom na svieže letné špagety či zeleninové krémové rizoto.

Mamy poradia mamám:

Ako na malého odporcu autosedačiek?

Mamičku Anku trápi jej trojročný tvrdohlavý synček, ktorý odmieta bezpečnosť autosedačky. Mamičky – čitateľky MAMA a ja jej v júlovom vydaní priblížia, ako si ony s týmto problémom poradili a čo na ich tvrdohlavcov zabralo.

Špeciálny tip na leto:

20 tipov na hry – zabavte malých cestovateľov a cestujte bez stresu!

20 zaručených a rodičmi preverených tipov na spestrenie cesty, aby sa det neunudili a dovolenka sa mohla začať.

Pre zdravie:

10 vecí, ktoré je dobré vedieť, keď začínate s jogou

Ak ste sa rozhodli pre jogu a ste v nej začiatočníci, pred prvou hodinou môžete mať mierne obavy. Inšpirujte sa našimi tipmi, ktoré vám zaručene pomôžu cítiť sa istejšie!

Inšpirujeme vás:

Dovolenka ako v rozprávke

Hrad alebo kaštieľ? Putujeme po  hradoch a zámkoch Slovenska. Zaujímavé a atraktívne tipy na domáce „hradné“ výlety, ktoré uspokoja i náročnejších návštevníkov.

Posvietime si na partnerské vzťahy:

Hurá, dovolenka! Alebo... Konečne doma?!

Pre mnohých je vytúženým časom voľných dní, ktoré chceme prežiť podľa vlastných predstáv. Na chvíľu sa vzdialiť od každodenného stereotypu a dopriať si niečo výnimočné... Aby dovolenka bola skutočne dovolenkou, poradíme vám, ako ju plánovať a na čo nezabudnúť.

+ Módny špeciál: 3 x outfit pre vás aj vašu princeznú!

+ ART MAMA: Zo starej krhly nová!

+ Recepty: Horúčka sobotňajšej grilovačky!

 

Predplatiteľská akcia na júl:

Objednajte si ročné predplatné časopisu MAMA a ja a získajte Balea Telový olej SEELENZART!


Ako si môžete MAMA a ja objednať?