VYHRAJTE štartovaciu sadu jedinečných dojčenských fliaš DrBrown's

VYHRAJTE štartovaciu sadu jedinečných dojčenských fliaš DrBrown's

13.10.2020

Spokojné kŕmenie

Najčastejšími problémami novorodencov sú ťažkosti s trávením, neraz aj pri príjme odsatého materského mlieka. Ako deťom pomôcť predchádzať im? Odpoveď na otázku, ako podávať deťom odsaté materské mlieko tak, aby pri kŕmení nevznikali tráviace ťažkosti a zároveň v mlieku zostali zachované vzácne výživné látky, hľadal aj americký pediater, MUDr. Brown.

Riešenie, ako odbúrať trápenia s kolikou u novorodencov, dr. Brown našiel priamo vo svojej rodine, ktorá vlastnila firmu na výrobu plastových výrobkov. Spolu vyvinuli a skonštruovali jedinečnú dojčenskú fľašu s dômyselným vnútorným ventilačným systémom, ktorý zabraňuje oxidácii odsatého materského mlieka a podporuje zachovanie vitamínov C, A a E i ďalších výživných látok potrebných na postupné budovanie imunity dieťaťa prirodzenou cestou.

Interpharm

Redukcia koliky u dieťatka 

Súčasne vybavili fľašu 2-násobným odvzdušňovacím ventilom, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku vo fľaši. Jeho jedinečným zdravotným benefitom je redukcia koliky u dieťatka a následne aj grckania a nadúvania. Tieto mimoriadne pozitívne vlastnosti boli potvrdené viacerými klinickými štúdiami. 

Zrod dojčenskej fľaše DrBrown's od myšlienky až po vývoj a výrobu sa odohrával v 80. rokoch minulého storočia, pričom štúdie podporili využívanie fľaše aj pri podávaní detskej výživy – na zachovanie kvality mlieka v mliečnych výživových formulách.

Za ten čas sa fľaša stala výrobkom číslo jeden v sortimente pre novorodencov na americkom trhu. Dnes je táto jedinečná pomôcka, ktorá umožňuje vyhnúť sa boleniu bruška a vzniku koliky, najčastejšieho problému dojčiat do 1. polroka, k dispozícii aj slovenským mamičkám, a to už aj v sklenej verzii.

Interpharm

Dostupná je v LEKÁRŇACH, aj spolu s ďalšími dômyselnými výrobkami DrBrown's na uľahčenie kŕmenia detí – ako sú napríklad zberač materského mlieka (pasívna odsávačka) či špeciálny maxi cumlík na kŕmenie tuhou stravou (napr. kúsok nastrúhaného jabĺčka) pre postupné zavádzanie pestrej stravy. Zaujímavý je tiež detský 360-stupňový prechodový hrnček, z ktorého sa voda alebo čaj nikdy nevylejú a rovnako i výučbové poháriky s mäkkým alebo tvrdým náustkom či slamkou, ktoré pomáhajú ľahšiemu prechodu na pitie z hrnčeka. 

Pozri www.drbrowns.sk alebo www.pharmshop.sk  

SÚŤAŽ o štartovaciu sadu jedinečných dojčenských fliaš DrBrown's

Štartovacia sada jedinečných dojčenských fliaš DrBrown's dômyselným vnútorným ventilačným systémom môže byť vaša.

Sada obsahuje 2 ks 270 ml fliaš + 1 ks 150 ml fľašu + 4 ks cumlíkov 3 veľkostí.
Napíšte nám správnu odpoveď na otázku a tri/traja z Vás dostanú tento praktický balíček dojčenských fliaš DrBrown's.  

Kto vyvinul dojčenskú fľašu s unikátnym systémom proti oxidácii výživných látok a súčasne aj proti vzniku koliky a akú mal profesiu?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Blahoželáme Erzsébet Zachar, Zlatná na Ostrove