Vianoce v kine spestrí nový animovaný film Vtáci sťahováci, vyhrajte s ním filmový balíček!

Vianoce v kine spestrí nový animovaný film Vtáci sťahováci, vyhrajte s ním filmový balíček!

16.12.2023

Spoločnosť Illumination, tvorcovia tohtoročného hitu Super Mario Bros. vo filme a filmových sérií Mi-moni, Ja, zloduch, Spievaj a Tajný život maznáčikov vás v tejto sviatočnej sezóne pozýva na vzrušujúci let do neznáma s vtipnou, operenou rodinou v novej originálnej animovanej komédii Vtáci sťahováci. 

Rodina Mallardovcov žije tak trochu vo vyjazdených koľajách. Zatiaľ, čo otec Mack je spokojný s tým, že sa jeho rodina bude navždy bezpečne plaviť okolo ich rybníka v Novom Anglicku, mama Pam túži všetko zmeniť a ukázať svojim deťom - dospievajúcemu synovi Daxovi a kačacej dcére Gwen - celý svet. Po tom, čo na ich rybníku pristane sťahovavá kačacia rodinka s napínavými príbehmi o ďalekých miestach, Pam presvedčí Macka, aby sa vybrali na rodinný výlet cez New York na tropickú Jamajku. 

Keď sa kačice divé vydajú na cestu na juh, aby tam prezimovali, ich dobre pripravené plány sa rýchlo zvrtnú. Táto skúsenosť ich inšpiruje k tomu, aby si rozšírili obzory, otvorili sa novým priateľom a dokázali viac, než si kedy mysleli, pričom sa o sebe navzájom naučia viac, než si kedy predstavovali…

Príbeh sa zaoberá univerzálnou témou strachu a obáv z neznámeho a tým, ako tento strach môže nám a ľuďom, ktorých milujeme, brániť v tom, aby sme sa stali svojím najodvážnejším, najlepším a najautentickejším ja. "Príbehom sme chceli dosiahnuť rovnováhu, vyhnúť sa prílišnej vážnosti a zároveň vyjadriť dôležitosť využitia životných príležitostí," hovorí Meledandri, producent a generálny riaditeľ spoločnosti Illumination.

Nový originálny animovaný film Vtáci sťahováci prináša do našich kín distribučná spoločnosť CinemArt SK už 21. decembra.

Traja z vás teraz môžu vyhrať filmový balíček Vtákov sťahovákov, stačí, ak správne doplníte tvrdenie mamy Pam z filmu: 

“Nechcem prísť o zážitky len preto, lebo ty….! “

Odpoveď nájdete v traileri.

Prajeme veľa šťastia!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Silvia K., Nižná Kamenica

Alžbeta G., Čadca

Zuzana P., Modra