Valentínska súťaž: VYHRAJTE balíček luxusnej kozmetiky DULCIA natural

Valentínska súťaž: VYHRAJTE balíček luxusnej kozmetiky DULCIA natural

13.2.2019

Dulcia natural: Kozmetika so slovenskou dušou

DULCIA natural je ručne robená pôvodná slovenská kozmetika vychádzajúca z rodinnej tradície dedenej medzi generáciami. Jej základom sú len tie najčistejšie bylinné extrakty, účinné esenciálne oleje, vzácna BIO ružová voda a aloe vera.

Príbeh kozmetiky DULCIA natural

„Pre našu rodinu bolo úplne prirodzené, že sme sa pohybovali medzi sklenenými pohármi so sušenými rastlinkami a sušenými plodmi z prírody. Z nich potom moja mama varila mastičky a jednoduché bylinkové krémy", spomína na zážitky z detstva tvorkyňa značky Dulcia natural, Lucia Klebercová. Na rodinnú tradíciu bylinkárstva nadviazala, keď sa aj ona sama stala mamou. Tradičné receptúry preniesla v inovovanej podobe do vlastnej značky poctivej prírodnej kozmetiky.

valentínska súťaž

DULCIA: Kozmetika, ktorá dýcha

Varenie tradičnej prírodnej kozmetiky pripomína tak trochu prípravu domáceho krémového koláča. Vyžaduje si veľa ručnej práce, overený recept, poctivosť, kvalitné suroviny a hlavne lásku, ktorá sa cez hotový produkt prenáša ďalej. Výroba krémov je veľmi pomalá, šetrná a opatrná, aby tepelnou úpravou nedošlo k znehodnoteniu cenných prírodných látok.

Krémy neobsahujú nič, čo by ste v prírode v nejakej forme nenašli: žiadne ropné deriváty, žiadne syntetické konzervačné látky, parfumy, farbivá, parabény či tenzidy. Ak krém či sérum vonia, tak preto, že prirodzene obsahuje esenciálny olej, ktorý okrem vyživenia pleti, má aj svoju príjemnú prirodzenú vôňu.

Prírodná a účinná

Hoci je výroba Dulcia natural inšpirovaná pôvodnými postupmi, pri miešaní všetkých krémov a sér využíva Dulcia natural najmodernejšie poznatky z dermatológie a ich účinky na pleť sú aj laboratórne potvrdené. Základom každého krému je namiesto destilovanej vody výnimočná ružová voda. Tá sa získava zo vzácnych damašských ruží pestovaných malým farmárom priamo v bulharskom Údolí ruží. Ružová voda je hypoalergénna, má tonizačné a regeneračné účinky. Pokožku zachováva prirodzene hebkú a elastickú.

Poctivosť ako hlavná ingrediencia

Dulcia natural sa riadi zásadami tzv. Slow cosmetics, a teda poctivého prístupu k výrobe kozmetiky a férovosti voči zákazníkovi. Prioritou značky je zachovávať čerstvosť, kvalitu a maximálnu účinnosť kozmetiky bez zaťaženia prírody.

valentínska súťaž

Celkom prirodzene, žiadny produkt Dulcia natural nie je testovaný na zvieratách. V neposlednom rade je dôležitou ingredionciou pozitívna energia. Úprimne verím, že keď niečo robíte s nadšením, tak sa tá dobrá energia proste nemôže vypariť a koncový spotrebiteľ ju dostane spolu s produktom v krabičke.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte valentínsky darček pre všetky krásne dámy 

V balíčku DULCIA nájdete:

  • Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a Q10
  • Hydratačné sérum - kolagén
  • Zinková mastička
  • Píling na pery 

 

Súťaž je ukončená!

Výhercom blahoželáme: 

Martina Sedláková,Trstené pri Hornáde

Jolana Sabová,  Trebišov

Zlatuša Holubová, Bratislava

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.