Vyhrajte spánkové poradenstvo pre vaše dieťatko

Súťaž: Vyhrajte spánkové poradenstvo pre vaše dieťatko

21.6.2023

Točíte sa v jednom kruhu uspávania a budenia a opäť nekonečného uspávania? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte vypracovanie spánkových odporúčaní a 2-týždňový emailing pre potreby vášho dieťatka a určite sa vám doma zíde aj zatemňovací záves.

Spánkové poradenstvo Lepší spánok bábätiek je vhodné pre deti do 6 rokov. Cieľom spánkového poradenstva je citlivo a odborne zlepšiť spánok bábätka a celej rodiny. 

Spánkové poradenstvo 

Spánkové poradenstvo je vhodné pre všetkých, ktorých deti nespia a trápi ich:

  • časté nočné budenie
  • dlhé nočné bdenie
  • krátke denné spánky
  • odmietanie spánkov
  • problematické zaspávanie
  • problematický režim

Spánkové poradenstvo Lepší spánok bábätiek je vhodné aj keď sa snažíte zmeniť spôsob zaspatia dieťatka alebo chcete znížiť/ zrušiť nočné kŕmenie.

Zatemňovací záves

Zatemňovací záves je prenosný a vďaka lepkám so suchým zipsom ho so sebou môžete zobrať kdekoľvek. Neprepúšťa svetlo a vytvára tmu. Strieborná vrstva závesu odráža svetelné lúče a tým zabraňuje v teplých letných dňoch prehrievaniu miestnosti. Zatemňovací záves pomáha dlhšiemu a kvalitnejšiemu spánku vášho dieťatka a aj vás rodičov.
Záves je veľmi ľahučký a ľahko ho pripevníte na rám okna a zložíte, keď sa dieťatko zobudí. Môžete ho zobrať kdekoľvek so sebou.

Súťažná otázka:

Do akého veku je vhodné spánkové poradenstvo Lepší spánok bábätiek?

Z vašich odpovedí vyžrebujeme jedného výhercu skvelého darčeka pre potreby vášho dieťaťa - spánkové poradenstvo ušité na mieru a zatemňovací záves na lepší spánok. 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.