Súťaž o balíček Sunárkov do ručičky pre vaše ratolesti

Súťaž o balíček Sunárkov do ručičky pre vaše ratolesti

27.11.2018

Sunárek do ručičky prichádza túto jeseň v úplne novom a tiež väčšom balení! Z pôvodných 90g, dostane vaše dieťatko rovno celých 100g chutného ovocia. V novom balení však zostáva Sunárek do ručičky presne taký, ako si ho deti obľúbili – 100 % šťavnatého a lahodného ovocia, ktoré mu dodá potrebné vitamíny, minerály a vlákninu a naviac je vždy po ruke. 

Ovocné kapsičky sú príjemnej sladkej ovocnej chuti, pretože je použité na slniečku dobre vyzreté južné ovocie. Obsahujú teda len cukry, ktoré sa prirodzene nachádzajú v ovocí. Tešiť sa môžete na 6 variant ovocných kapsičiek.

Ovocné kapsičky do ruky 

Dobre známe varianty kombinácie jablka s jahodami, s marhuľami, s čučoriedkami, s banánmi, s hruškami a po novom tiež na 100 % jablko, ktoré je vhodné najmä pre tých najmenších pri zavádzaní ovocných príkrmov. Sunárek do ručičky sa skvele hodí ako desiata na cesty či prechádzku.

Pokiaľ chcete, aby mal váš drobček pravidelný prísun ovocia, siahnite po tejto zdravej desiate, ktorá je vhodná pre deti už od ukončeného 4. mesiaca. 

Zapojte sa vyhrajte 3x balíček obsahujúci nové produkty Sunárek do ručičky 100 % ovocie

Viac informácii o produkte získate na www.sunar.sk

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.