SÚŤAZ: Vyhrajte detskú kozmetiku AVIRIL

SÚŤAZ: Vyhrajte detskú kozmetiku AVIRIL

26.11.2018

Aviril pomáha mamičkám celé desaťročia. Jeho kvality preveril čas a na trhu je už od roku 1927. 

Starostlivosť o detskú pokožku je dôležitá

Téma starostlivosti o detskú pokožku zaujíma každú mamičku. Jedno zo základných pravidiel znie, že experimentovať s citlivou pokožkou bábätka sa neoplatí. Je dobré staviť na overené produkty. Detskú kozmetiku Aviril používali už naše mamy. Vôňu malého bábätka si spája práve s vôňou tohto detského olejčeka nejedna z nás. 

Upokojujúci harmanček

Azulén, éterický olej z harmančeka dokáže zahojiť aj podráždenú pokožku a prípadné zápaly. Používaním detského olejčeka vytvoríte na pokožke jemný film, ktorý ju bude chrániť pred začervenaním, mikróbmi a baktériami. Pri jeho nanášaní môžete dopriať svojmu bábätku jemnú masáž celého telíčka.

Dieťatko si vychutná vašu blízkosť a pripravíte ho tak na pokojný spánok s pocitom bezpečia. Pravidelným používaním detského olejčeka zabezpečíte pokožke svojho bábätka vláčnosť, jemnosť a krásnu prirodzenú vôňu. Aviril si zachoval svoj retro dizajn a jeho balenie v sklenenej fľaštičke je navyše recyklovateľné a tak šetrné k prírode. 

aviril

Stop zaparenému zadočku

Pri prebaľovaní je ideálne zadoček dieťatka nielen utrieť vlhčeným obrúskom, ale zakaždým umyť aj čistou vodou. Pokiaľ zbadáte podráždenie, sčervenané miesto potrite vrstvou krému Aviril. Na zaparenú pokožku je veľmi účinný hlavne kvôli vysokému obsahu oxidu zinočnatého, ktorý postihnuté miesto vysuší. Harmančekový extrakt a panthenol následne pomôžu podráždenú pokožku zregenerovať a zahojiť. 

Najúčinnejší je zásyp

Skúsenosti mamičiek hovoria, že v prípade akútne zapareného zadočka je najlepšou rýchlou pomocou čistá voda a na ošetrenie zásyp. Zaparenina štípe a bolí, dieťatko je plačlivé. Zásyp, na rozdiel od krému, dokáže rýchlo absorbovať vlhkosť zaparenej pokožky a potrebne ju vysušiť.

Detský zásyp Aviril obsahuje tiež azulén a tak napomáha rýchlejšiemu hojeniu. Zároveň chráni podráždené miesta pred baktériami a mikróbmi a tak bráni šíreniu zápalových procesov.

Detskú kozmetiku Aviril zakúpite v predajniach Tesco, 101 Drogerie, Teta a Metro. 

Odpovedzte na súťažnú otázku a VYHRAJTE!
5 z Vás získa balíček AVIRIL!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.