Bosch súťaž

EXKLUZÍVNA súťaž: Vyhrajte voľne stojacu umývačku riadu BOSCH

10.11.2022

Ako ušetriť pri umývaní riadu? Zabezpečte si umývačku 

Často nám doma pretečú litre vody úplne zbytočne, platíme vysoké čiastky za energie a plytváme i svojím drahocenným časom. Chceli by ste to zmeniť? Nie je to také ťažké. Pozrite sa, ako môžete pri umývaní riadu jednoducho ušetriť – vodu, energiu aj čas. 

Ako ušetriť za energie

Elektrina je drahšia ako voda. Vyplatí sa preto sledovať energetické štítky na spotrebičoch a vyberať čo najúspornejšie modely (energetická trieda A – na stupnici tried energetickej účinnosti od A po G). Niektoré moderné spotrebiče, navyše, ponúkajú technológie, vďaka ktorým ušetria ešte viac energie. Napríklad umývačky Bosch využívajú vlastnosti prírodného minerálu Zeolith, ktorý premieňa vlhkosť na teplo. Vďaka tomu dochádza k úspornému a perfektnému sušeniu skla, porcelánu a dokonca aj plastového riadu s o 20 % nižšou spotrebou energie1.

Umývačka vám, navyše, ušetrí kopu času, pretože odstráni jednoduchšie a rýchlejšie aj odolné nečistoty. Naplnenie a následné upratanie riadu z umývačky zaberie ani nie 15 minút. Pokiaľ budete rovnaké množstvo riadu umývať ručne, stratíte aj hodinu času. Použitím umývačky riadu teda ušetríte až 45 minút na jedno umytie – získate tak 210 hodín2 voľného času, čo predstavuje 23 voľných dní za rok!
Porovnanie umývačky Bosch s PerfectDry a technológiou Zeolith so spotrebou energie 0,73 kWh a štandardnej umývačky Bosch bez technológie Zeolith so spotrebou energie 0,92 kWh (1 cyklus) podľa nariadenia EÚ č. 2019/2017.
2Interný výskum založený na porovnaní ručného umývania oproti umývaniu v umývačke. 60 minút (manuálne umývanie) - 15 minút (umývanie riadu v umývačke) = šetrí 45 minút za umývací cyklus * 280 cyklov (210 hodín ročne).

súťaž o umývačku riadu BOSCH

Vyhrajte voľne stojacu umývačku riadu Bosch

Perfektný pomocník do domácnosti so skvelými funkciami!

  • PerfectDry: dokonalé výsledky sušenia s úsporou energie – a to aj pri zle schnúcom riade. Umývačky riadu PerfectDry vás prekvapia dokonalými výsledkami sušenia, ktoré dosahujú vďaka Zeolitu, 100 % prírodnému minerálu. Funkcia PerfectDry vám umožní odložiť riad hneď po jeho vybratí z umývačky.
  • Energetický štítok A: energeticky najúčinnejšie umývačky riadu.
  • Koše Flex: flexibilné a praktické riešenie pre jednoduché ukladanie riadu.
  • Silence Plus: pozoruhodne tichá pri 44 dB.
  • HomeConnect: domáce spotrebiče s inteligentným pripojením pre uľahčenie každodenného života.

    Viac o produkte TU

Súťažná otázka: 

Na čo slúži funkcia PerfectDry pri umývačkách riadu Bosch? 

Súťaž trvá do 30.11.2022

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Katarína B. Trenčín