Dokonalá starostlivosť pre vaše bábätko s AVON Baby

Dokonalá starostlivosť pre vaše bábätko s AVON Baby

9.7.2012

Žiadne slová nedokážu správne opísať pocit, ktorý prechováva každá mamička k svojmu dieťatku. Je to nesmierna láska a starostlivosť a preto je prirodzené, že chce pre neho to najlepšie. Práve preto AVON prináša úplne novú značku výrobkov AVON Baby určenú špeciálne bábätkám.

Úsmev bábätka povie oveľa viac ako množstvo slov. Spoločnosť AVON, ktorá je spoločnosťou pre ženy, chápe, že pre matku nie je nič dôležitejšie ako zdravie a pocit pohody svojho dieťatka. Všetky výrobky značky AVON Baby sú navrhnuté pod dohľadom pediatrov, obsahujú šetrné, prírodné zložky, majú jemnú vôňu a štruktúru. AVON Baby poskytuje dôkladnú a komplexnú starostlivosť, ktorú detská pokožka potrebuje. Všetky výrobky sú:

  • - pediatricky testované, hypoalergénne a bez obsahu farbív a parabénov,
  • - vyvinuté špeciálne pre bábätká a vhodné pre citlivú pokožku*,
  • - s obsahom aloe vera a harmančeku pre jemnú a zdravú pokožku.


Odborníčka Michela Duggan, riaditeľka vývoja výrobkov pre AVON a matka dvoch detí, radí: „ Pokožka vášho bábätka je iná ako vaša a môže byť náchylná na vysychanie. Preto je veľmi dôležité poskytnúť jej špeciálnu starostlivosť. Výrobky značky AVON Baby sú navrhnuté špeciálne pre citlivú pokožku bábätiek a sú pediatricky a dermatologicky testované pre zaručenie ich jemnosti. Ako špecialista pre vývoj výrobkov, a zároveň mama môžem značku AVON Baby odporúčať všetkým mamičkám.“

*výrobky boli testované na skupine bábätiek vo veku 6 mesiacov

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Lucia Cviková, Želiezovce

Lucia Krajčovičová, Mokrý Háj

Eva Michalcová, Nová Baňa

Miroslava Burešová, Senica

Miriam Mučková, Žilina