Začnite deň s Pumou!

Začnite deň s Pumou!

26.6.2012
PUMA YELLOW & GREEN – IDEÁLNY ZAČIATOK DŇA!

Každý pozná, aké nádherné je prebudiť sa s pohľadom na horúce slnečné lúče a užívať si svet v teple. Je to skvelý pocit optimizmu a pozitívnej energie, ktorý vás inšpiruje k tomu, aby ste vstali a začali deň najlepšie, ako sa dá. PUMA Yellow for Her a PUMA Green for Him sú vône, ktoré vo vás tento pocit vyvolajú: osviežujú, povzbudzujú vitalitu, dokážu vám do dňa vniesť slnko. V nových vôňach PUMA zachytáva energické farby, žiarivé slnko a uvoľnenú veselú náladu.

VÔNE

Spoločnosť PUMA Fragrances sa špecializuje na vyvíjanie vôní, ktoré uvoľňujú a osviežujú, no súčasne povzbudzujú a navodzujú pocit radosti. PUMA Yellow for Her a PUMA Green for Him nasledujú túto tradíciu.

PUMA Yellow for Her

Inšpiráciou parfuméra pri vytváraní tejto fascinujúcej dámskej vône bola predstava slnečného dňa na začiatku leta, stráveného v nádhernom prostredí lúčnych kvetov. Slnečné lúče presvitajú cez konáre stromov a scenériu dotvára jemný voňavý vánok. Výsledkom je svieža, energická vôňa, ktorá povzbudzuje náladu a umožňuje žene začať deň s radosťou a energiou. PUMA Yellow vnáša do dňa slnko svojím iskrivým úvodom zostaveným zo sviežich ovocných tónov bergamotu a jablka. Rozvíja sa do žiarivého buketu elegantnej magnólie, luxusnej ruže, očarujúcej fialky a sladučkej frézie, ktorý v závere vyviera do hrejivého, príjemného základu zloženého zo zmyselného spojenia tónov kosatca, santalového a cédrového dreva.

PUMA Green for Him

Pri vývoji pánskej vône PUMA Green si parfumér predstavil skupinu priateľov, ktorí sa v horúcom letnom dni zabávajú pri jazere. Užívajú si teplo sálajúce z oblohy a potom sa vrhajú do osviežujúcej špliechajúcej vody, tešiac sa zo spoločnosti priateľov v obklopení prírodnou krásou. PUMA Green je vôňa, ktorá mužom v okamihu umožní vychutnať si prírodnú sviežosť zeleného akordu v sprievode lístkov fialky a konvalinky. Vitálna sviežosť má ohromnú povzbudivú silu, presne ako ranná sprcha. Vôňa je zaobalená do príjemnej zmyselnosti vanilky a cédrového dreva.

BALENIE

Štýlové vonkajšie balenie spája nenápadnú radosť s energiou zobrazenou motívom skákajúcej pumy, zatiaľ čo čisté elegantné flakóny vyjadrujú vitalitu vôní pôsobiacich na všetky zmysly. Jednoduchosť jednofarebného dizajnu je presvedčivým odkazom na čistotu slnečného svetla a prirodzenú radosť, ktorú slnko vyvoláva. PUMA Yellow for Her využíva žltú farbu na vyjadrenie slnka, zatiaľ čo zelená farba dizajnu vône PUMA Green for Him je inšpirovaná čerstvou zeleňou skorého leta.

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte 1 ks vône pre pánov a 1 ks vône pre ženy!

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Alena Hajková, Slavkov

Terka Malatincová, Strečno