Dojčenie je krásne

Dojčenie je krásne

5.11.2012

Dojčiť svoje dieťa je predsavzatím a túžbou každej mamičky. Avšak nie vždy je to tak prirodzené a bezproblémové, ako by si každá z nás želala. Častým problémom, s ktorým sa stretávajú mamičky pri dojčení sú bolestivé, suché a popraskané bradavky.

Lansinoh HPA® Lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, chráni a hojí boľavé bradavky. Je 100% prírodný a zároveň najčistejší lanolín na svete. Má jedinečný spôsob rafinácie a tým sa výrazne odlišuje od iných lanolínov. Keďže neobsahuje žiadne konzervačné látky, antioxidanty ani iné prísady, je bezpečný pre dieťa i matku. Neobsahuje voľné alkoholy, ktoré sú nositeľmi alergénov. Spoločnosť Lansinoh si od založenia zakladá na čistote a kvalite svojich produktov a aj názov Lansinoh pozostáva z lan-sin-oh, t.j. lan = lanolín – sin = latinské bez, oh = chemická značka alkoholu. Je možné ho používať neobmedzene a nemusí sa pred dojčením umývať. Funguje na princípe vlhkého hojenia rán a prináša okamžitú úľavu od bolesti. Je hypoalergénny – získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation) a je to jediný lokálny krém na bradavky, ktorý menovite odporúča La Leche Leaque International (Medzinárodná liga na podporu dojčenia). Mamičky ho milujú, pretože je spoľahlivým prostriedkom na riešenie ich problému a vďaka nemu si môžu povedať: „DOJČENIE JE KRÁSNE“.

Lansinoh je výrobcom produktov najvyššej kvality, napomáhajúcim pri dojčení, ktoré sú ocenené mnohými medzinárodnými oceneniami. Popri HPA® lanolíne sú to najmä:

  • Lansinoh prsné vložky – Majú neviditeľný tvar. Sú z jemnej príjemnej tkaniny, ktorá nezanecháva vlásočky. Obsahujú superabsorbent, vďaka ktorému zaručene nepretečú a aj vnútorný povrch ostane vždy suchý. 
  • Lansinoh pumpička na bradavky - Jemne povytiahne bradavku pre ľahšie prisatie. Ide o nový jedinečný produkt na slovenskom trhu a veľmi efektívne rieši problém, ktorý sa v minulosti riešil napr. klobúčikmi, ktoré však obmedzujú komfort dojčenia, a tvorbu materského mlieka a skracujú obdobie dojčenia.
  • Lansinoh sáčky na skladovanie materkého mlieka - Sú predsterilizované, s dvojitým uzáverom pre bezpečné tesnenie a umožňujú uskladniť mlieko až 6 mesiacov. Na rozdiel od pohárikov a fľašiek zaberú v mrazničke len toľko miesta, koľko je mliečka.
  • Lansinoh AffinityTM dvojitá elektrická odsávačka – elektrická odsávačka materského mlieka, s možnosťou použiť na odsávanie z jedného alebo súčasne z obidvoch prsníkov. Samostatne nastaviteľná intenzita a rýchlosť. Najvyššia variabilita regulovateľnosti a pritom v cenovej úrovni neregulovateľných jednoitých elektrických odsávačiek.
  • Lansinoh lanolínové utierky na čistenie a starostlivosť o bábätká - obsahujú lanolín, sú mäkké a jemné, ale pevné, bez dráždivého alkoholu a parfému. Ideálne pre citlivú detskú pokožku.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Valéria Sanková, Sereď

Nataša Luberdová, Skalica

Emília Hanácká, Námestovo

Zuzana Modrochová, Rimavská Sobota

Sandra Šťastná, Púchov