Ako sa hrajú dievčatká?

Ako sa hrajú dievčatká?

10.6.2012

NOVÉ LEGO DUPLO® PRE DEVČATKÁ

Ples princezien, prvé cukrárske pokusy i farebný set kociek v praktickom vedierku. To všetko nájdete medzi novinkami, ktoré predstavuje LEGO DUPLO špeciálne pre dievčatká. Vďaka novým radom stavebníc vstúpia malé princezny do fantastického sveta rozprávok, vyskúšajú si prípravu farebných tortičiek a muffinov alebo dajú priestor svojej fantázii a z voľných kociek postavia trebárs výbeh pre králikov.

Ako sa hrajú dievčatká?

Hry dievčat a chlapcov sa od seba od určitého veku líšia. Dievčatá pracujú s drobnejšími predmetmi. Ich jemná motorika je veľmi dobre precvičovaná. Navliekajú koráliky, pletú vence, prebaľujú bábiky, s malým riadom varia obed. Táto činnosť ich naučí poznávať a vedieť ručné práce. Dievčatká sú zručné a šikovné, ale tiež veľmi tvorivé. Chlapci sú menej šikovní. Od mlada ale niečo stavajú a budujú. Stavajú prvé domy, potom vytvárajú mesta, stavajú koľajnice. Práve dievčatkám je venovaný nový rad stavebníc LEGO DUPLO .

Popoluška, Šípková Ruženka i Snehulienka

navštívia dievčenské izbičky.

Ako vyzerá izbička Šípkovej Ruženky, kde býva Snehulienka a v akom koči príde Popoluška? Na všetky tieto otázky odpovie vašim dievčatkám nová sadá stavebníc LEGO DUPLO Princezné. Popoluškin koč, Snehulienkina chalúpka a Izbička Šípkovej Ruženky budú pre vaše malé princezné veľkou inšpiráciou k ďalším hrám a príbehom.

Pošlite nám správnu odpoveď a my vyžrebujeme 5 výhercov, ktorým pošleme rozprávkové Lego Duplo pre dievčatká!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Simona Hajtanová, Ilava
Katka Smiechovská, Brezno
Ivica Dolnanská, Trebišov
B. Walchová, Bardejov
Nora Niedermayerová, Košice