Leto, voda, plávanie! Súťažte s nami!

Leto, voda, plávanie! Súťažte s nami!

28.5.2012

SWIMTRAINER "Classic"

výučbové a rekreačné patentované kolesá na plávanie SWIMTRAINER "Classic", ktorých základnými výhodami sú:

  • môžu v nich plávať deti od veku 3 mesiacov
  • sú jedinými kolesami na slovenskom trhu, v ktorých sú deti v polohe plávania, zároveň zabezpečné proti vypadnutiu
  • rodič môže voľne plávať popri dieťatku v bazéne, v mori, v jazere, vo vani... a nemusí sa fyzicky namáhať
  • vďaka nim sa dieťa môže naučiť plávať pomocou rokmi osvedčenej trojstupňovej výučby plávania, ktorá je známa už vo viac ako štyridsiatich krajinách sveta
  • kolesá SWIMTRAINER "Classic" boli vyvinuté pre rozvoj a zábavu detí s dôrazom na dodržanie maximálnej bezpečnosti, neobsahujú ftaláty a sú testované v skúšobniach TÜV a GS
  • kolesá SWIMTRAINER "Classic" odporúča 2-násobná majsterka sveta a 22-násobná majsterka Európy v plávaní FRANZISKA VAN ALMSICK

2-násobná majsterka sveta a 22-násobná majsterka Európy odporúča výučbové koleso SWIMTRAINER "Classic" ako ideálnu výučbovú pomôcku na plávanie.

Ochranná šiltovka baba.rose a deep sea

Táto milá šiltovka s dlhým a tvarovateľným šiltom poskytuje vynikajúcu slnečnú ochranu 80 podľa UV Standard 801, taktiež aj ušiam. Šiltovka je rezistentná voči chlóru, slanej vode, rýchlo schne, je vzdušná a super ľahká. Veľkosť šiltovky je možné upravovať gumičkou. Šiltovka dosiahla najvyššie možné ocenenie v nemeckom testovaní a umiestnila sa na 1. mieste.

Neoprénové plavky FREDS SWIM ACADEMY

S TÝMITO NEOPRÉNOVÝMI PLAVKAMI NEPOTREBUJÚ VAŠE DETI ŽIADNE PLIENKY DO VODY, ČÍM ZÁROVEŇ OKREM PEŇAZÍ ŠETRÍTE AJ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE. Tieto plavky presvedčia nielen rodičov, dievčatá a chlapcov, ale taktiež najprísnejších plavčíkov, pretože poskytujú maximálnú úroveň hygieny vo vode i pri hre na pláži. Plavky sú vyrobené z príjemného neoprénu (2,5 mm) a skvelo udržujú telesnú teplotu. Vďaka obojstrannej vrstve z lycry sú veľmi pohodlné, rýchle vyschýňajú a nebránia pohybu. Šírku v páse je možné nastaviť praktickým opaskom.

Striekajúca žabka Freddy

Naša zábavná striekajúca žaba "Freddy ®" s jej veľkým úsmevom a univerzitnou baretkou je super hračka pre zábavu vo vode. Je to tá pravá hračka pre malé "žabky"!

Opovedzte na všetky dole uvedené otázky a medzi odpoveďami dávajte čiarky. Pre výhercov máme pripravené 2 kolesá SWIMTRAINER „Classic, 1 ochrannú šiltovku baba.rose, 1 neoprénové plavky a 2 striekajúce žabky Freddy.

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Kristína Majcová, Voderady
Mária Sprochová, Malacky
Adriana Melcherová, Kolárovo