Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Nutrilon advanced 1

    , Autor: Ivuska1515

    17.12 prva davka som zacala davat ten nutrilon (mm uz nemam) ....zo začiatku este vsetko ok. Prechádzali sme z Nutrilon Nenatal1 (od narodenia bol nenatal + MM) Par dni vecer trosku bboleo brusko ale pocvicili sme a bolo ok. Kaka kazdy druhy den vcera som si vsimla par takych "hrudiek" v kaku... Pučí mi ju posledne dni po veceroch a dnes aj po papani......a co pozeram tak predtym ked si po papani grgla tak bolo okej teraz jej dost casto šplechne a je to take ze viac voda a take ako keby zgrcnute mlieko....dnes spapala 80ku a dost hej zas grclo, za cely den velmi neprdí . Tak neviem pisala som doktorke len ma dovolenku a robi az 2.1???? rano ma 2kvapky d3 jamieson, vecer probiotika jamieson a 2x 20kvapiek simethicon baby dr.max
    Rozmyslam teda nad zmenou na Bebu ale mam predtym rešpekt.
    Ďakujem za odpoveď a radu

    Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite nemeňte mlieko. Simethicon nepoznám, ale je to pravdepodobne niečo ako espumisan. Môžete vyskúšať ten alebo coliprev. Stolice dieťa v tomto veku nemusí mať každý deň, a pravdaže pučí sa , prdká, mrví sa. To sú normálne nie chorobné prejavy dieťatka v tomto veku