Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Večerné mlieko

    , Autor: Kristina86

    Dobry den, syn ma 2roky a pred spanim vecer dostava flasku mlieka. No do 2-3hodin je uplne precikany,vzdy ho musim celeho prezliect. Skusala som mu ho dat aj trochu skor ale nebol rozdiel. Tak by som sa chcela opytat, ci mu ho mam prestat uplne davat vecer, ci skor rano alebo ci vobec este to mlieko potrebuje. Dakujem!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem koľko mlieka vypije za deň. Mal by vypiť cca 300 maximálne 500 ml ale je v tom už aj mliečna kaša, jogurty, syry mlieko v strave. Treba zhodnotiť.