Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Dadulienka

    , Autor:

    Dobrý deň chcem sa spýtať dcérku včera ockovali má rok čiže tretie očkovanie včera bola zdravá tak ju pani doktorka zaockovala a dnes rano má sopliky je prechladnutia asi to chytila od manžela nakoľko bol chorý môže jej to nejako ublížiť bojím sa o ňu.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite jej to neublíži a aj očkovanie bude fungovať, tak ako má, teda protilátky sa vytvoria. Samozrejme, keď je chorá, tak treba navštíviť ešte pred víkendom lekára, aby to neostávalo na víkend a pohotovosť.