Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ockovat ci neockovat?

    , Autor: mia-d

    Ja by som sa len chcela opytat maminiek, ktore tak intenzivne bojuju proti ockovaniu, ci si tak usilovne, ako neziaduce ucinky ockovania, nastudovali aj ochorenia, proti ktorym sa ockuje a zavazne stavy a komplikacie, ktore sposobuju ...

    pani doktorka, obdivujem Vas, ako trpezlivo znasate urazky a obvinenia a dakujem za Vase rady, velakrat pomohli

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ani si neviete predstaviť, ako ma povzbudili vaše vety. už som naozaj z útokov na moju osobu a osočovania z toho, že všetko robím pre peniaze unavená až nešťastná. preto som aj na jednu z ivektív reagovala tak´ým silným argumentom. ďakujem aj ja Vám.