Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • synagis

    , Autor: hanyma

    pekný deň pani doktorka, chcela by som sa spýtať aky musí byť časový odstup očkovanií Infanrix Hexa + Prevenar a synagis...syn bol očkovány 30.10 Infanrix Hexa + Prevenar a v novembri by mal byť očkovaný synagisom..ďakujem krásne za odpoveď...

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Interval podania medzi týmito dvoma dávkami nie je presne stanovený. Lekár, ktorý bude podávat sinagis by mal vediet, kedy bolo dieta očkované hexou a prevenarom, mali by ste ho informovat aj o rekacii na očkovanie a on rozhodne, kedy sa podá sinagis.