Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • plavanie po ockovani

    , Autor: rencan

    dobry den pani doktorka,

    mam 5 mesacneho syna, ktory bude ockovany v piatok ockovany 2x-hexa a pneumokoky. ja som sa ale prihlasila na plavanie, ktore zacina v utorok, teda 4 dni po ockovani. Mozem s nim na to plavanie ist, alebo mam pockat, pripadne ako dlho?
    dakujem za odpoved. lenka

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Plávanie, cvičenie cestovanie neodporúčam 24 hodín po očkovaní, Po štyroch dňoch, pokial nebude nejaká predlžená reakcia na očkovanie, máte normálny režim.