Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • reakcia na rady

    Nemam v plane polozit otazku - no neda sa nereagovat, ked clovek cita taketo -dristy-. Pani Spanikova nepozna mieru pokial ide o ockovania, nestaci vazna reakcia na to, aby si uvedomila, co radi ubohym rodicom? Verim, ze konkretne matky maju dost vlastneho rozumu a premyslia dalsi postup, respektive zamyslia sa celkovo nad otazkou ockovania... Pani Spanikova, zrejme adekvatne zaplatena za podobne vyroky, tymi ktori sa radi nabalia na dalsich a dalsich poskodenych detickach... Hnusi sa mi uz cely casopis mama a ja plus stranka, ked citam taketo "odborne" vyroky.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Uvedomujem si, že moja posledná reakcia bola silná, ale značne neadekvátne sú aj útoky na moju osobu o tom, že som platená za očkovanie farmaceutickými firmami. Nielen, že to nie je pravda, ale tí, ktorí to vypisujú nemajú na toto tvrdenie žiadne dôkazy ani opodstatnenie, Mňa každý pozná, nehanbím sa za svoje názory ani za to, čo napíšem. Anonym môže napísať čokolvek, ale všetko má svoje hranice, aj moja trpezlivosť, jedného dňa sa môžem za neopodstatnené útoky na moju osobu začať brániť aj proti anonymom právnou cestou.