Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • prosim o radu

    dcerka mala vysoke horučky tie sme obkladami znižili ale odmieta mi tekutiny ako ich mam do nej dostať?dakujem a ospravedlnujem sa že píšem do tejto poradne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mrzí ma, že som nestihla skôr odpovedať. Tekutiny skúste v takom prípade podávať lyžičkou, opakovane. Ak ešte kojíte, stačí opakovane prikladať, aby dieťatko pilo. Orientovať sa môžete aj podľa počtu mokrých plienok.