Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Štúdium

    Dobrý deň.Pani doktorka,som študujúca matka/SZU/ a veľmi ma zaujíma problematika očkovania detí.Chcela by som písať bakalársku prácu práve na tému informovanosti rodičov o očkovaní detí.Viem,že pracujete v poradni o očkovaní a pracujete aj ako pediater.Stretávate s otázkami na túto tému a poznáte aj najčastejšie deficity informácii rodičov ohľadom tejto problematiky.Bola by som veľmi keby ste mi mohli pomôcť aspoň náčrtom najčastejších problémov rodičov v rámci tejto problematiky.Veľmi pekne Vám ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Veľmi rada vám poradím, je to zaujímavá téma, kontakt na mňa nájdete na internete, mám vlastnú web stránku, ale myslím, že nie je vhodné tuná ju uverejňovať.