Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • moskva

    dobry den pani doktorka,cez leto sa chystame na navstevu babky v moskve.dcerka bude mat v tom case 10 mesiacov,chystame sa na dva tyzdne letecky.je potrebne nejake ockovanie do tejto krajiny?dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Zálšťí na tom, či budete len v Moskve alebo sa budete pohybovať aj inde po Rusku. Ak budete v MOskve, myslím, že stačia naše v tomto veku už realizované očkovanie. Ak budete cestovať po Rusku, odporúčam poradiť sa v Inštitúte očkovania a cestovnej medidiny, www.inocem.sk.