Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • jana

    dobry den,

    dceru som dala zaockovat pred 10 dnami proti zltacke a teraz chytila teploty 38 st. Moze sa teplota z ockovania objavit az po 10 dnoch? Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite nie je teplota v súvislosti s očkovaním. Jej príčinu je potrebné hľadať inde.