Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ziadne vazne dovody

    Vo vasej poradni ste odpisali tazajucej sa maminke, ze sa moze ockovat dieta starsie ako 1rok a ak ich ockovali skor, mali na to vazny dovod. Nas tiez lekarka zaockovala na zltacku A skor, v 9 mesiacoch, ale nemali sme ziadne vazne dovody. Nikto v rodine nema zltacku ani nic podobne. Ake toto skore ockovanie ma neziadane vplyvy na dieta, horsie ho znasa, coho sa mam bat? Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, kedy bolo konkrétne dieťatko očkované a či ste pozorovali nejaké nežiadúce účinky. po doplnení otázky vám budem vedieť lepšie odpovedať.