Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • oliver

    poradte mi prosim ci mam dat zaockovat 3,5 rocneho syna ktory navstevuje skolku.nehrozia po zaockovaní nejaké komplikácie. dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Či ho máte dať zaočkovať, o tom rozhodnete vy sama. Doposiaľ som žiadne komplikácie po tomto očkovaní nemala / očkujem často/ a ani som na žiadnej konferencii, či kongrese prípad s komplikáciami po očkovaní proti žltačke typu A nepočula referovaný.