Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • hepatitida A

    dobrý deň, chcela by som sa spýtať koľko sa platí za očkovaciu látku proti hepatitide A a od koľkých mesiacov(rokov) sa dá očkovať proti chrípke. ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovať proti chrípke sa dá od pol roka veku. Očkovacia látka proti žltačke typu A stojícca 960 Sk jedna dávka, potrebujete na kompletné očkovanie dve dávky.