Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • zltacka A

    Dobry den pani doktorka, chcela by som vediet aky je interval medzi prvym a druhym ockovanim na hepatitidu A. Moj syn bol zaockovany prvy krat ked mal 14 mesiacov. Je toto ockovanie na cely zivot? Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je najmenej na dvadsť rokov. Očkovanie sa prevádza dvoma dávkami očkovacej látky, ktoré sa podajú v intervale pol roka až jeden rok.