Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • reakcia na TBC

    Dobrý deň,
    chcela by som sa Vás spýtať mam 16 mesačného syna, keď mal 11 mesiacov bol operovaný (uzlina v podpazuší) vybrali mu to a po 6 mesiacoch sa mu ranka otvorila a hnisa. Znamená to že mu nevytiahli všetko?? a musí isť opäť na operáciu?? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Aké bude riešenie neviem povedať, v každom prípade je potrebné znova navštíviť lekára a riešiť problém.