Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ockovacia latka

    Dobry den,
    mozem si ockovaciu latku proti rotavirusom zabezpecit sama v lekarni alebo mi lekarka poskytne vlastnu (ktoru jej nasledne vyplatim)?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V každej ambulanciii je zaužívaný určitý systém zaobstrávania očkovacích látok, ktorý je teraz komplikovaný aj tým ako nám to nariadil pán minister, takže najlepšie je opýtať sa lekárky ako to spravíte. Faktom je, že rotarix je živá očkovacia látka, a podľa toho je potrebné s ňou zaobchádzať.