Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Ceny vakcín v roku 2011

    Chcela by som sa spýtať na cenu vakcín Rotarix a Rotateq. Zmenilo sa to nejako oproti minulému roku, koľko z toho dopláca poisľovňa napr. my máme Union.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Rotateque potrebujete 3 dávky, poisťovňa na každú poskytne 9,00 eur, rodič zaplatí 38,47 eur.
    Rotarix potrebujete 2 dávky, poisťovňa dopláca 13,50 na dávku a pacient zaplatí 47,59 na dávkui.