Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Rotarix-pokracovanie

    Citala som,ze ockovanie ma byt ukoncene do 24 tt.Maly mal uz 6 mes.Ak sa ockovanie ukonci neskor,moze to byt uz zbytocne?????Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Zbytočné určite nie, z imunologického hľadiska by sa dalo očkovať aj neskôr, sú tam iné dôvody, prečo sa sažíme mať očkovanie ukončené do konca šiesteho mesiaca. Sama som niekľkokrát očkovala, z rôznych dôvodov, niekoľko dní po ukončení šiesteho mesiaca.