Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Očkovanie protri rakovine krčka maternice

    Chcem sa spytať na očkovanie proti rakovine krčka maternice.Dcéra má 14 rokov. V detstve neprekonalo ani osýpky, ani ovčie kiahne. Má to nejaký vplyv na zaočkovanie, treba si dať na niečo pozor?
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Osýpky ani nemohla prekonať, pretože je proti nim očkovaná. Na očkovanie proti rakovine krčka maternice uvedené skutočnosti nemajú žiaden vplyv.