Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • denny rezim

    , Autor: zarada

    Dobry den pani doktorka,
    dcerka bola ockovana proti pneumokokom..zatial to zvlada statocne..nema ani teploty..nie je ani mrzuta..je normalne, ze po ockovani moze byt viac spava sko zvycajne?? bola som zvyknuta, ze bola hore 2-3 hodinky a pospala cca pol hodinu..teraz som ju musela zobudit po skoro 12hodinovom nocnom spanku, kedy som ju 2xkojila, a zaspala znovu po kojeni a ani nie celej hodine hrania..
    dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Reakciou na očkovanie může byt aj zvýšená únava, odoznieva behom niekolkých dní. Faktom však je, že v určitom veku deti začnú spinkat tak, že prespia celú noc, akurát že nie vždy je to trvalý jav, okolo siedmehomesiaca sa znova začnú opakovane budit.