Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • prosim pomôžte mi

    dobry den,chcem sa opytat,mojho syna ockovali pred šietimi dnami a stale je podrazdeny,chcela by som vediet ci to je s ockovania priti pneumokokom,pretoze nechce ani mliecko,a na spodnej pere ma take bielucke az do cervena,zvykne si to casto cmulat.prosim poradte mi,teloty nema.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Reakcia na očkovanie nebýva taká, ako popisujete, hlavne nepretrváva tak dlho. Ak má na pere bielučké povalky, je to pravdepodobne soor, ľudovo žabka, je potrebné sa poradiť s lekárom aaby nasadil adekvátnu liečbu.