Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • nezaockovana

    Pani doktorka, velmi pekne dakujem za neskutocne rychlu odpoved. Asi zvolime viac zaockovani, teda ak nam to nasa doktorka spravi. Cez poistovnu sa to neda zistit lebo ona tie lieky vybrala , nalepila nalepky do svojej knizky, a kvoly chaosu jej nepichli injekciu ale poslali nas domov. Len nechapem potom ze kam dali tu injekciu. Este by som sa chcela spytat ci by sa to nedalo vybavit tak ze by sme si kupili tu ockovaciu latku a dali jej pichnut u inej lekarky, kedze som si ista ze ona nam to neodobry.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Lenže lekár, ktorý sa o dieťa stará, by o ňom všetko mal vedieť. Tak by to asi nebol dobrý nápad. ve´d chyba sa môže stať a ak si nie ste istí / lekárka aj vy/ že ste boli zaočkovaní, vidím ako nejlepšie riešenie to, čo som napísala.
    Ak chcete, môžete pani doktorke povedať, nech mi zavolá a celý prípad môžeme prebrať spolu, väčšina lekárov ma pozná.