Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • chyba ockovanie

    Nasa pani doktorka nenaockovala druhu davku diteper. Ona mala poznacene ze ju ma zaockovanu, ale my sme si na 100 percent isty ze nedostala. Mame prist na dalsie ockovanie o 6 mesiacov. Co sa moze stat ked nedostala to druhe ockovanie.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Už som to hore zodpovedala, neviem, či je to ten istý prípad, dúfam, že áno, hádam tu nemáme zmätok v očkoaní často! Ak bude mať len dve dávky, nie je kompletne očkovaná a protilátky nebudú fungovať. Ako to zistiť som napísala v predchádzajúcej odpovedi.