Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • prosim o radu

    dobry den prosim vas mozem dat zaockovat proti pneumokokom dvojrocnu dcerku, ked bola pred 6timi tyzdnami ockovana proti TBC druhy krat?alebo mam radsej pockat.dakujem koosova

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovanie následujúce po očkovaní proti tbc je možné najskôr o osem týždňov po očkovaní tbc.