Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ochorenia vyvolane pneumokokom

    Mozete mi prosim Vas napisat proti ktorym inym zavaznejsim ochoreniam (vyvolane pneumokokom) chrani ockovacia vakcina Prevenar?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Proti zápalu mozgových blán a otrave krvi, ako aj proti závažným zápalom stredného ucha. Tiež proti zápalu pľúc.